Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal yapısında barındırdığı ilaç sektöründe farklı disiplinlerde görev almış, AR-Ge, Üretim ve Uluslar arası pazarlarda yıllarca çalışmış deneyimli kardosuyla yüksek teknoloji ve taklitten uzak patetli ürünler geliştiren, üreten ve satış pazarlamasını icra eden bir organizasyonuz.


Misyonumuz

Kendi Ar-Ge laboratuvarlarımızda Yüksek teknolojili etkili ürünler geliştirerek Sağlıklı ve kaliteli ürünleri Kendimize ait Üretim tesisinde üreterek insan ve toplum sağlığına faydalı bir şirket olarak faaliyet göstermektir.


Vizyonumuz

Markalı ve Yenilikçi ürünlerimizi ve bunları gerçekleştirmek amacıyla yaptığımız yatırımlarımızı etkin bir şekilde tanıtarak, bizi tercih edenler için ürünlerimizin kalitesini ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, Network ve referans temelli satış modelimizle, iş ortaklarımıza sürekli artan getiriler elde edecek şekilde organizasyonumuzu büyüterek bu model ile çalışan global firmalar arasında yerimizi sağlamlaştırmak.


Üretim Kalitemiz

Ürünlerimizi kurumsal yapımıza dahil olan MARS FARMA SAĞLIK LABORATUVARLARINDA yüksek teknoloji içeren üretim tesislerinde yapmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışından temin ettiğimiz doğal ve etkin hammaddeleri üstün teknoloji ile donanımlı tesisimizde işleyerek üretiyoruz. İlaç sektöründe 20 yıldan fazla çalışmış Ar-Ge kadrosu tarafından geliştirilen ürünler, yine ilaç sektöründe FDA ve GMP gibi kalite prosedürlerine ve kanunlarına aşina iyi eğitimli kadromuz tarafından üretilmekte ve sıkı kalite prosedürlerine göre test edildikten sonra tarafınıza ulaştırılmaktadır.


Kalite Yönetim Sistemimiz

Müşteri memnuniyetini öncelik edinen kurumsal yapımız gereği, Ürün kalitesini en üst düzeyde tutmak amacıyla, kontaminasyonun ( Kirliliğin ) önlenmesi HACCP , Gıda güvenliği ISO 22000 ve kalite yönetim sistemi ISO 9001 , ve güncel iyi üretim teknikleri cGMP ilkelerine uymak ana amacımızdır.Bu amaçla T.C Gıda Tarım ve Orman Bakanlığının her yıl yerinde yaptığı denetimlere ek olarak, bağımsız denetim kuruluşlarınca Amerikan CAS akredite organizasyonunca kurumsal yapımızı sertifkalandırdık. Yönetim ve çalışanlarımız olarak bu standartların zorunlu kıldığı politikalara uygun davranmayı taahhüt ediyoruz.

Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik Politikamız